Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

21. týden

rady v kategoriích: těhotenství

Během tohoto týdne největší problémy způsobuje trávící systém, jedním z nich může být pálení žáhy. Možná jste zaznamenala, že se snadněji unavíte a máte potíže s dýcháním. Berte to s nadhledem. Dělejte denní aktivity pomaleji, dělejte si častěji pauzy a nebudete se cítit tak unavená.

Vaše děťátko začíná velmi intenzivně růst. Když je v té správné pozici, můžete se dozvědět jeho pohlaví, neboť genitálie jsou čím dál tím viditelnější. Ačkoliv jsou oči dítěte stále zavřené, reaguje na světlo a v jeho směru natahuje ruce.

přečíst ostatní rady

22. týden

Jsou vám Vaše boty příliš těsné? Budete se potýkat s přetrvávajícími otoky nohou. Měla byste si koupit pohodlnější boty :-)

> přečíst více

23. týden

Všimla jste si tmavé čáry na vašem břiše, která vede od pupku až ke stydké kosti? Je to úplně normální jev, který způsobují hormony vyprodukované během těhotenství...

> přečíst více

24. týden

Dejte velký pozor na nutriční hodnoty Vašeho jídla. Čím je dítě větší, tím se zvětšuje jeho potřeba živin.

> přečíst více