Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

22. týden

rady v kategoriích: těhotenství

Jsou vám Vaše boty příliš těsné? Budete se potýkat s přetrvávajícími otoky nohou. Měla byste si koupit pohodlnější boty :-) V létě budou asi nejlepší žabky, v zimě si kupte boty o číslo větší. Zkuste odpočívat s nohama nahoře. Ochlazování nohou, kdy je poléváte nejprve teplou a pak studenou vodou, Vám přinese úlevu. Pokud trpíte výtokem a navíc cítíte stálou bolest zad a břicha, měla byste si promluvit s lékařem. Zesílení symptomů může znamenat předčasný porod. Nejlepší bude o tom všem informovat Vašeho lékaře.

Zrak dítěte se zlepšuje, je schopno lépe vnímat světlo. Jsou vytvořeny řasy a obočí. Je také dovyvinut hmat a dítě tak může uchopit pupeční šňůru.

přečíst ostatní rady

23. týden

Všimla jste si tmavé čáry na vašem břiše, která vede od pupku až ke stydké kosti? Je to úplně normální jev, který způsobují hormony vyprodukované během těhotenství...

> přečíst více

24. týden

Dejte velký pozor na nutriční hodnoty Vašeho jídla. Čím je dítě větší, tím se zvětšuje jeho potřeba živin.

> přečíst více

25. týden

Během tohoto období můžete rychle přibývat na váze, snažte se omezit sladké a sacharidy.

> přečíst více