Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

3. týden

rady v kategoriích: těhotenství

Ačkoliv to ani netušíte, Vaše dítě se již vyvíjí. A je to velmi rychlý růst. Po 5ti denní cestě z vejcovodu se zygota sama usídlí v děložní sliznici. Děložní sliznice poskytuje zygotě základní výživné látky, odstraňuje ty škodlivé a pak se promění v placentu, která chrání Vaše děťátko během celého těhotenství. Koncem třetího týdne může docházet k lehkému krvácení, ale není se čeho bát. Jedná se o takzvané implantační krvácení. Pokud se snažíte otěhotnět nezapomeňte na správnou stravu. Měla by obsahovat hodně železa, které najdeme zejména v luštěninách.

Zárodek vypadá jako kulička složená z mnoha dělících se buněk. Děťátko má velikost špendlíkové hlavičky. Neni to snadné, ale můžete ho vidět již nyní.

přečíst ostatní rady

4. týden

Zřejmě již máte podezření, že jste těhotná, protože Vaše tělo vám dává první signály.

> přečíst více

5. týden

Pravděpodobně již víte, že se brzy stanete maminkou. Srdce dítěte začíná bít!

> přečíst více

6. týden

Jelikož se jedná o velmi rychlý embrionální vývojový stupeň, měla byste se starat zejména o sebe.

> přečíst více