Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

30. týden

rady v kategoriích: těhotenství

Vaše bříško je čím dál tím viditelnější. Pupek je plochý a přes něj vede tenká černá čára od středu do spodní části žaludku až ke stydké kosti. Kyčele se Vám lehce roztáhnou. Cítíte se unavená. Pokud je to možné, odpoledne si v co nejpohodlnější poloze na dvě hodiny zdříměte.

Pokud Vám vadí břicho, lehněte si na bok a pod skrčenou nohu si dejte polštář. Je čas, abyste přemýšlela nad porodním kurzem. Během tohoto období se velká část žen zajímá o to, zda mohou mít sex. Jestliže nejsou komplikace spojené s těhotenstvím, dítě bude v bezpečí, protože je chráněno plodovou vodou. Pokud jsou s tímto spojeny nějaké komplikace, Váš lékař nebo porodní asistentka Vás o tom budou informovat.

přečíst ostatní rady

31. týden

Dítě měří kolem 43 cm a již má řasy a obočí.

> přečíst více

32. týden

Je čas navštívit porodnici. Taková návštěva Vám pomůže se lépe seznámit s tímto místem a blíže si prohlédnout porodní sály.

> přečíst více

33. týden

Zrak, sluch, hmat a chuť jsou již plně funkční. Dítě dokonce může cítit, co se propustí do plodové vody.

> přečíst více