Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

zobrazit také

  • Aktuality

360° comfort system

Drobeček je stále starší, začíná se překulovat, lézt, nakonec vstává a začíná samostatně chodit. Veškerou svou energii využívá k samostatnému poznávání svého okolí. Plenka by v této fázi kromě své základní funkce – zajištění sucha – měla poskytovat maximální volnost pohybu. Systém elastických prvků v konstrukci plenky spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťuje, že je plenka pohodlná, netlačí a neomezuje pohyb. Speciální netkaná distribuční textilie zajišťuje po celé délce plenky rychlé pohlcování vlhkosti, která je díky tomu velmi rychle izolována od pokožky dítěte.

360° comfort system – je kombinace klíčových vlastností, poskytujících dítěti volnost pohybu v prostoru.

 

air flow technology air flow technology

Prodyšnost plenky zajišťuje, aby k pokožce dítěte měl přístup čerstvý vzduch, zamezuje vzniku opruzenin, minimalizuje riziko podráždění.

Prodyšnost plenek je velmi důležitá vlastnost, umožňující udržet pokožku dítěte zdravou a bez podráždění, bez ohledu na jeho věk a vývojovou fázi. Proto je tato vlastnost součástí obou systémů: Early Care system a 360° comfort system.

quick_dry.png
Netkaná textilie maximálně urychlující distribuci vlhkosti podél celé plenky pro výjimečný pocit sucha.

5-flexi-fit.png
Systém pružných prvků, tj. široké stahování v pase spolu se širokými elastickými suchými zipy, pro výjimečnou volnost pohybu.

5-anatomical-core.png
Anatomické absorpční jádro, aby plenka ideálně padla v oblasti rozkroku.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png