Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

zobrazit také

  • Aktuality

3D Flexi Systém

3D Flexi Systém je navržen pro pleny Bella Baby Happy. Nejdůležitější znaky 3D Flexi jsou:

POHODLÍ NADE VŠE.

3D FLEXI SYSTÉM znamená: 2 širší, delší a pružnější suché zipy, širší a pružnější pas a pružné elastické pásky, které brání úniku tekutiny z plenek. Díky využití flexibilního materiálu u plen Bella Baby Happy pleny dokonale sedí i na dítěti, které překypuje pohybovou aktivitou. Naše plenky umožňují dítěti bezstarostné hraní během dne a v noci sladké snění. Kromě toho suché zipy jsou delší, vyrobené z velmi jemného a prodyšného materiálu, který zabraňuje podráždění pokožky dítěte. Tyto praktické suché zipy vám umožní snadné opakované použití, díky kterému se plenka dítěti perfektně přizpůsobí.

ZA DRUHÉ - ABSORPCE.

Vylepšené plenky Bella Baby Happy obsahují novou, tenčí a anatomicky tvarovanou absorpční vrstvu.Vylepšená část Magic Green okamžitě a efektivně pohlcuje vlhkost kolem absorpční vrstvy, takže pokožka dítěte je vždy suchá a bez vyrážky.

ZA TŘETÍ - BEZPEČNOST.

Díky využití prodyšných materiálů je dítě chráněno před opruzeninami. Superabsorpční materiál, který uvnitř plenky přeměňuje vlhkost v gel, zabraňuje kontaktu vlhkosti s pokožkou dítěte, která tak zůstává stále zdravá a suchá. Při výrobě plen Bella Baby Happy nebyl použit žádný latex. Latex je silný alergen a může podráždit pokožku dítěte. K bělení plenek se nepoužívá chlor, čímž se minimalizuje riziko alergické reakce. Plenky Bella Baby Happy nejen zabraňují úniku tekutiny uvnitř plenky, ale také účinně zabraňují nepříjemnému zápachu.