Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

5. týden

rady v kategoriích: těhotenství

Vzhledem k tomu, že se Vaše menstruace nedostavila, pravděpodobně jste si udělala těhotenský test a víte, že se brzy stanete maminkou. Brzy se začnou objevovat tyto příznaky: únava, ospalost, změny nálad a nejvíce ze všech – ranní nevolnost. Měli byste se vyhnout výrobkům jako je plísňový sýr nebo syrové maso, které mohou obsahovat látky ohrožující těhotenství. Nezapomínejte na vitamíny, nejlepší jsou vitamíny připravené speciálně pro těhotné ženy. Je důležité zůstat fyzicky aktivní, což Vám pomůže udržet se v dobrém stavu počas těhotenství.

Pátý týden je velice důležitým okamžikem. Vašemu dítěti začíná bít srdíčko. Dítě se velice rychle vyvíjí, tvoří se mu páteř, nervový systém a mozek. I když je děťátko veliké jako sezamové semínko, je to již Váš malý-velký človíček.

přečíst ostatní rady

6. týden

Jelikož se jedná o velmi rychlý embrionální vývojový stupeň, měla byste se starat zejména o sebe.

> přečíst více

7. týden

Již cítíte jak se Vaše tělo pomalu mění. Pamatujte jíte pro dva, ne jako dva!

> přečíst více

8. týden

Děťátko Vás zatím nekope, ale již může ohýbat lokty a zápěstí.

> přečíst více