Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

Bezpečí dítěte při jeho prvních krůčcích.

rady v kategoriích: junior

Dítě chodí s čím dál tím větším sebevědomím a objevuje svět. Stává se těžším ho kontrolovat na každém kroku a chránit ho před nebezpečím.

Zde najdete některé rady, jak udělat prostředí na hraní bezpečnějším a umožnit dítěti uspokojovat s radostí svou zvědavost.

Zajistěte všechny elektrické zásuvky speciálními krytkami. Přišroubujte ke zdi všechen nestabilní nábytek (knihovny, skříně, komody), aby nespadl. Dejte ze stolu dekorace a ubrus. Je lepší používat ploché podložky a dávat sklenice s teplými nápoji doprostřed stolu. Zajistěte, aby dítě nedosáhlo na jakékoli malé věci (šrouby, mince, kousky suchého chleba), igelitové pytlíky nebo léky, zejména na podlaze. Větrejte místnost tak, že necháte pootevřená okna a dveře. Zajistěte je, aby se nedaly zcela otevřít. Ukryjte ostré nástroje, čistící prostředky a kosmetiku vysoko do skříně a ideálně na jedno místo. Pokud zapnete troubu, nevpouštějte dítě do kuchyně. Položte na podlahu protiskluzový koberec. Nepoužívejte čistící WC bloky.

Výrobky doporučené pro Vás

přečíst ostatní rady

Nohy - vyvíjí se správně?

Kolem jednoho roku začnete více pozorovat nohy dítěte - očekáváte první krůčky. Spousta maminek uvažuje, jestli se nohy jejich dětí vyvíjejí správně a jak usnadnit jejich vývoj.

> přečíst více

Podporování dítěte při objevování světa

Dítě se dostane do fáze, kdy ho každým dnem bude víc a víc fascinovat okolní svět. Malý průzkumník nemůže nic ignorovat. Buďte připraveni, že Vaše dítě bude mít největší zájem o ty věci, které často používáte.

> přečíst více

Plyšová hračka - nejlepší přítel dítěte

Plyšový medvídek s jedním uchem, panenka v roztrhaných šatičkách. Mohou se zdát jako použité a zbytečné věci, které patří do koše, ale pro Vaše dítě mohou být nejlepším přítelem.

> přečíst více