Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

zobrazit také

  • Aktuality

bezpečná značka

Náš olej je vyráběn na bázi parafínového oleje

Parafínový olej je minerální olej, který skvěle čistí kůži, změkčuje ji a chrání. Tato surovina je využíváná většinou výrobců jako základní materiál, který je obohacen o malé množství rostlinných extraktů nebo jiných účinných látek a aromatických sloučenin. Náš olej obsahuje, ve farmacii často používaný, farmaceutický parafínový olej. Navíc, nezpůsobuje alergii. Složení oleje je velmi lehké a na rozdíl od minerálních olejů obsahuje přírodní složky. Neucpává póry a nezpůsobuje ekzém.

Kosmetika Tear Free

Bella Baby Happy šampon Natural Care nezpůsobuje slzy, protože obsahuje jen velmi jemné látky, které byly testovány na podráždění očí. Byl také testován šampon jako celek. Navíc, složení šamponu BB Hapy Natural Care pečuje o jemné vlasy a česání je tak jednodušší. Není to jen jedna složka, která usnadňuje česání vlasů; spíše je to díky kvalitativnímu a kvantitativnímu složení šapmonu.

Použití dětských krémů v zimě

Některé silně hydratační krémy mohou v zimě dětskou pokožku vysušit. Bella Baby Happy Natural Care krém může být použit při nízkých teplotách. Krém je speciální emulze, která chrání dětskou tvář v zímním období.

Má bambucké máslo obsažené v krému ještě jiné funkce kromě mazání a výživy kůže?

Bambucké máslo se získává ze stromu Vitellaria pardoxa ve střední Africe, byl po staletí domorodci používán pro péči o vlasy a pokožku. Obsahuje 40-60% vzácné tuky které chrání lipidovou vrstvu a zmírňuje epidermii. Je to přírodní opalovací krém - zvyšuje faktory sluneční ochrany.

Kosmetika SLES-free

SLES-free znamená, že kosmetika neobsahuje laureth sulfát sodný. Toto označení platí pro BB Natural Care tělový a vlasový mycí gel, které místo toho obsahují pečlivě vybrané, velmi jemné mycí látky určené pro jemnou pokožku a vlasy dítěte. SLES (laureth sulfát sodný) je aktivní povrchový činitel, který může způsobit vysoušení nebo dráždění citlivé pokožky dítěte. BBH NC šampon a mycí gel neobsahují tuto složku nebo jeho deriváty, takže zanechávají pokožku beze změny. PEG-free.

PEG-free kosmetika Bella Baby

To znamená, že kosmetika neobsahuje žádné chemicky zpracované přísady, které na pokožku mají zvláštní, charakteristický a někdy velmi nežádoucí účinek. Takové složky výrobku jsou stabilnější a zlepšují jeho konzistenci. PEG-free výrobky obsahují jiné složky, které mají podobné vlastnosti, ale nejsou chemicky zpracované.

Superabsorbent v plenách

Plenky Bella Baby Happy obsahují zvláštní prášek - tzv. superabsorbent - který vlhkost promění v gel. Tato látka je po celá desetiletí známá a často používaná při výrobě hygienických potřeb a kosmetiky, stejně jako v potravinářském a zdravotnickém průmyslu. Někdy si během přeměny můžete na pokožce dítěte všimnout malých kousků gelu. Snadno je odstrníte vlhčenými ubrousky nebo vodou.