Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

zobrazit také

  • Aktuality

Early Care System

Novorozenci a kojenci potřebují obzvláště jemnou péči, proto je Early Care System zaměřen na vlastnosti, které jsou pro ně nejpodstatnější – měkkost, jemnost a předcházení opruzeninám a podráždění citlivé pokožky. Speciálně embosovaná netkaná textilie ve vnitřní části zajišťuje rychlé pohlcování vlhkosti a její jemná, na dotek příjemná struktura, je pro citlivou pleť těch nejmenších jako pohlazení. Ve spojení s měkkou vnější vrstvou plenka funguje jako nejjemnější prádlo. Prodyšná vnější vrstva zamezuje podráždění a indikátor vlhkosti umožňuje rodičům zvolit ideální chvíli pro výměnu plenky.

Early Care System – spojuje zásadní vlastnosti, důležité pro jemnou pokožku novorozenců a kojenců.

 

air flow technology air flow technology

Prodyšnost plenky zajišťuje, aby k pokožce dítěte měl přístup čerstvý vzduch, zamezuje vzniku opruzenin, minimalizuje riziko podráždění.

Prodyšnost plenek je velmi důležitá vlastnost, umožňující udržet pokožku dítěte zdravou a bez podráždění, bez ohledu na jeho věk a vývojovou fázi. Proto je tato vlastnost součástí obou systémů: Early Care system a 360° comfort system.

premium_dry.png
Speciálně embosovaná netkaná textilie maximálně urychluje pohlcování vlhkosti a zvyšuje pocit sucha.

1-extra-soft-cover.png
Superměkká vnější vrstva plenky zajišťuje pocit výjimečného pohodlí a jemnosti.


Speciální indikátor vlhkosti, který změnou barvy signalizuje rodičům, že je třeba plenku vyměnit.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png