Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

průvodce Happy parents

kojenec

počet doporučení: 20

batole

počet doporučení: 18

junior

počet doporučení: 15

Již žádné noční krmení.

rady v kategoriích: junior

Spousta maminek řeší, kdy mají přestat s nočním krmením. Jestliže jste se pro to doposud nerozhodla, je čas to vyzkoušet. Jednoroční dítě má již plně vyvinutý trávící systém. Proto se pro něho stává noční krmení nevhodným. Navíc, v noci má mnohem pomalejší trávení, takže jej rozhodně nenechte přejídat.

Lze očekávat, že se dítě během prvních nocí vzbudí, aby dostalo najíst, ale je to spíš zvykem než hladem. Místo jídla mu dejte vodu. Dítě brzy pochopí, že to nestojí za to se probouzet a dožadovat se jídla jen kvůli tomu, aby dostalo napít vody.

Výrobky doporučené pro Vás

přečíst ostatní rady

Jak naučit čištění zubů?

Je dobré nechat dítě zvykat na pravidelné a správné čištění zubů od malička. To se mu stane dobrým zvykem.

> přečíst více

Plyšová hračka - nejlepší přítel dítěte

Plyšový medvídek s jedním uchem, panenka v roztrhaných šatičkách. Mohou se zdát jako použité a zbytečné věci, které patří do koše, ale pro Vaše dítě mohou být nejlepším přítelem.

> přečíst více

Řeč dítěte

Všichni rodiče poslouchají, jak se řeč jejich dětí rozvíjí. To jim přináší radost a citové uspokojení. Důvodem je velmi charakteristická řeč dítěte.

> přečíst více