Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK

zobrazit také

  • Aktuality

příběh značky

1993 - Bella Baby

Protože se trh výrobků péče o děti rozvíjí, uvádí TZMO na trh první jednorázové dětské plenky Bella Baby. V roce 1995 jsou dětské plenky Bella k dispozici ve dvou provedeních, pro chlapce a pro dívky.

2000 - Tři velikosti



Představuje se značka Happy. První plenky Happy jsou k dispozici ve třech velikostech: Midi, Maxi, Junior.

2001 - Rok velké inovace

Rok velké inovace dětských plenek - vnější vrstva je nahrazena prodyšným laminátem, kerý je milníkem v poskytování většího pohodlí a péče, aby dětská pokožka byla zdravá.

2002 - Bella Newborn a Mini

Happy představuje dvě velikosti plenek pro nejmenší: Newborn a Mini. Plenky Newborn mají speciální otvor pro pupeční pahýl - tuto novinku ocení především maminky a pracovnice porodnic.

 

 

2004 - Bella Before Newborn

Haby nabízí novou velikost, Before Newborn, pro předčasně narozené novorozence a pro novorozence s váhou pod 2 kg. Nejmenší plenky se speciálním otvorem pro pupeční pahýl.

 

 

2004 - Extrakt ze zeleného čaje

Začínáme s výrobou vhlčených tamponů a plenky Happy budou baleny do sáčků a bude tak snadné je vyhodit.

2005 - The perfect fit


Přestavujeme Happy plenky s pružným zapínáním na suchý zip a s absorpčním jádrem se superabsobentem obsahujícím extrakt ze zeleného čaje, který snižuje zápach a podráždění dětské pokožky a alergie. Happy rozšiřuje svou nabídku o jednorázové podložky - první jednorázové podložky na trhu výhradně pro děti.

 

2007 - vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky jsou k dispozici ve třech variantách a navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům spotřebitelů: Silk & Cotton, Milk & Honey a Sensitive.

2008 - Nové velikosti

Nové velikosti Maxi Plus a Junior Extra v nabídce Happy umožňují rodičům, aby jejich dětem plenky s perfektně sedly.

2010 - 3D Flexi System

Happy plenky ve velikosti Maxi, Maxi Plus, Junior a Junior Extra jsou vylepšeny systémem 3D Flexi, který zajišťuje dokonalé uchycení plenky na tělo dítěte a zaručuje vynikající savost.