Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
více informací o zásadách používání souborů cookie
OK
Happy start
Happy fun
Happy dobrodružství
Plenky, kosmetika a vlhčené ubrousky pro děti v prvních měsících života. První dvě velikosti plenek (0 - Before Newborn a 1 - Newborn) mají výstřih na pahýlek pupeční šňůry, díky němuž plenky nedráždí citlivý pupíček.
Komplexní nabídka produktů pro starší kojence. Plenky pro toto věkové období jsou konstruovány s použitím technologie 360° comfort system a jsou zaměřeny na potřeby dětí, které se začínají samy překulovat, lézt a sedat si.
Nabídka produktů Bella Baby Happy určených pro děti, které začínají dělat své první krůčky. Všechny plenky pro tuto vývojovou fázi jsou vyrobeny s použitím technologie 360° comfort system, která zajišťuje volnost pohybu.

těhotenství týden po týdnu

Zjistěte, jak se každý týden měníte …

průvodce Happy parents

přebalování

první přebalování může být pro nezkušené rodiče velmi stresující. Zde najdete několik pravidel, které pomohou udělat přebalování zábavnější pro Vás i Vaše dítě.

Bez opruzenin - jak chránit jemnou a citlivou pokožku novorozence

Všimli jste si červených teček na kůži Vašeho děťátka? Může to být známka podráždění, které by nemělo být ignorováno.

rodinné album

Připojte se do baby Roomu a založte si vlastní rodinné album v lákavé grafické úpravě.

více

zobrazit také

  • Aktuality