Otevřít mobilní menu

Proč Happy?

Happy - v dobrých rukou od prvního okamžiku!

Plenky Happy jsou s Vaším děťátkem při každodenních činnostech, ve dne i v noci. Dávají pocit sucha, zajišťují pohodlí a podporují přirozený vývoj dítěte. Proto používáme systém Happy Safe Way garantující užití pouze bezpečných materiálů v komplexní péči o zdraví Vašeho dítěte .

Plenky jsou podrobeny přísným zkouškám vnitřní bezpečnosti. Vysoká kvalita a bezpečnost plenek Happy byla potvrzena při dermatologických testech.

Plenky Happy také obdržely kladné stanovisko od Ústavu pro matku a dítě i od Národního hygienického ústavu .

Z čeho se skládají plenky Happy?

Složení plenek:
polypropylene, polyester, celulóza, superabsorbent, elastomerní příze, pojiva, indikátor vlhkosti*

Polypropylene

Polypropylene je hlavní složkou netkaných textilií plenek Happy: hydrofilní a hydrofobní . Vnější a obalové vrstvy jádra absorbující pleny mají hydrofilní vlastnosti, proto podporují rychlou absorpci tekutin a přispívají k pocitu sucha. Na druhé straně jsou postranní volánky vyrobeny z hydrofobní netkané textilie, která chrání proti bočnímu úniku tekutiny z pleny. Použití polypropylenu v plenách Happy je bezpečné, což potvrzuje běžné používání této látky pro výrobu mimo jiné hraček, potravinářských obalů nebo ve farmaceutickém průmyslu.

Polyester

Polyester v plenkách Happy je součástí distribuční textilie se speciální strukturou, díky níž je tekutina rychle distribuována do absorpčního jádra a zanechává dětskou pokožku suchou. Použití polyesteru je bezpečné, což potvrzuje běžné použití tohoto materiálu pro výrobu mnoha každodenních předmětů, jako je sportovní oblečení.

Elastomerní příze

Elastomerní příze jsou elastické nitě, které se nacházejí v rozkroku plenek Happy a v bočních voláncích kolem nožiček dítěte. Nejdůležitějším rysem elastomeru je vysoký stupeň flexibility, to ovlivňuje lepší přizpůsobení pleny, podporuje svobodu pohybu dítěte a zabraňuje úniku tekutiny v oblasti třísel.

Celulózová vlákna

Absorpční jádro obsahující celulózu a superabsorbent je součástí pleny a zajišťuje absorpci a zadržování tekutiny.

Celulózová vlákna jsou měkká a citlivá na dotek a zároveň extrémně savá. Částečky superabsorbentu vypadají jako sůl nebo cukr a díky svým superabsorpčním vlastnostem přeměňují absorbovanou tekutinu do formy gelu. Absorpční jádro je obaleno hygienickou tkaninou a hydrofilní netkanou textilií, aby byla zajištěna další ochrana.

Barevný potisk

Barevné potisky zvířátek na vnější vrstvě pleny plenku nejen zdobí, ale díky nim plenky vypadají jako spodní prádlo. Barevná páska s logem Happy v přední části plenky s informacemi o velikosti se používá k vícenásobnému upevnění elastických suchých zipů. Všechny pigmenty použité v plenkách Happy jsou bezpečné pro pokožku dítěte.

indikátor vlhkosti*

indikátor vlhkosti * je umístěn podél absorpčního jádra. Pokud je plenka mokrá, indikátor změní barvu ze žluté na zelenou. Informuje tak, že je čas na výměnu plenky.

*indikátor vlhkosti je umístěn na plenkách velikosti Before Newborn, Newborn a Mini

Naše stránky používají Cookies pro zvýšení pohodlí využívání služby a pro statistické účely. Používáním služby souhlasíte s naší politikou cookies.

Rozumím
Asistent v těhotenstvíAsistent v těhotenství Asistent po poroduAsistent po porodu