Otevřít mobilní menu
Notice: Undefined index: REDIRECT_URL in /var/www/beta.happy/apps/frontend/modules/home/templates/SinglePageSuccess.php on line 68
Aplikace Happy

Happy Baby

Komfortní aplikace pro moderní rodiče - všechny podstatné informace o těhotenství a vývoji dítěte na jednom místě. Aplikace má dva režimy: „Těhotenství” a „Miminko”.

Aplikace Happy

Těhotenství

Před narozením děťátka můžete monitorovat těhotenství týden po týdnu – mít přehled, jak se Vaše miminko vyvíjí, zapisovat si přírůstky váhy nebo nastavit připomenutí návštěvy u gynekologa.

zobrazit více

Miminko

Po narození děťátka můžete mít snadno pod kontrolou zdraví a denní rytmus svého miminka. Aplikace umožňuje zapisovat si, jak často kojíte a jak dlouho děťátko spí. Umožňuje také zaznamenat návštěvy u lékaře a poznámky, což Vám značně usnadní organizaci dne.

zobrazit více

Aplikace Happy

Aplikace před porodem

Podpora ve všech fázích těhotenství

Zjistěte, jak se Vaše děťátko  vyvíjí

Odpočítávání dnůdo porodu

Happy Baby umožňuje rychlý přístup k informaci, ve kterém týdnu těhotenství jste a kolik dnů zbývá do porodu. Ve verzi pro otce najdete podobné údaje. Navíc se dozvíte, co se v tomto období obvykle děje s organismem ženy.

Aplikace po porodu

život s miminkem pod kontrolou

Ze kterého prsajste posledně kojila?

Zaznamenejte si, ze kterého prsa kojíte a jak dlouho. Po porodu je hodně jiných věcí, na které potřebujete pamatovat. Na toto už nemusíte.

Zjistěte, jak se Vaše děťátko  vyvíjí

Stáhnout aplikaci nyní

Naše stránky používají Cookies pro zvýšení pohodlí využívání služby a pro statistické účely. Používáním služby souhlasíte s naší politikou cookies.

Rozumím
Asistent v těhotenstvíAsistent v těhotenství Asistent po poroduAsistent po porodu
Debug toolbar